Vonka [2023] filmas

0 Comments

Žanras: Nuotykių, šeimos

Sukurta: JAV

Atsiminate pasakojimą apie nepasiturintį vaikinuką Čarlį, kuris, radęs auksinį bilietą, laimėjo galimybę lankyti pasakišką šokolado gamybos įmonę? Ir apie jos savininką, išskirtinį asmenį Vilį Vonką? Per šventes, „Meškiuko Padingtono” režisierius ir „Hario Poterio” prodiuseris siūlo nuostabią progą pamatyti, kaip visa tai prasidėjo.

Svajokime apie jaunuolį Vilį, kuris mėgsta svajoti, keliauti ir gaminti šokoladą, atvykstantį į Londoną. Jo didžiausias noras yra atidaryti savo šokolado parduotuvėlę, tačiau šį planą trukdo garsus Londono šokolado prekybininkai, kurie nenori, kad nepažįstamas asmuo pavojingai įsitrauktų į jų verslą. Aišku, šių prekybininkų pasipriešinimas nesustabdys Vilio svajonių. Jis pasinaudoja visomis kelionėse įgytomis žiniomis, šiek tiek magijos ir naujai surastų draugų – paslaptingų Umpa-Lumpa padėjėjų – pagalba ir imasi darbo.

Tai saldi, pasakiška, kvepiančia ir magiška istorija, skirta visai šeimai, kurią „Vonka” šeimos kino teatruose galės pamatyti šiomis Kalėdomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts

Madam Web [2024] filmas

0 Comments

Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinisSukurta: JAV Kesė Web, medicinos srities profesionalė…